Henkilökunta

Toimisto

Leena Hartikainen

Asiakassihteeri, Savonlinna

Puh. 040 129 1004

leena.hartikainen@
terapiamerkurius.com

Koulutusote

 

Simo Kovanen

Toimistoassistentti, Savonlinna

Puh. 044 350 4564

simo.kovanen@terapiamerkurius.com

Ninja Kankkunen

Toimistoassistentti, Savonlinna

Puh. 044 732 4349

ninja.kankkunen
@terapiamerkurius.com

Fanny Hänninen

HR-assistentti, Savonlinna

puh. 044 491 0722

fanny.hanninen@terapiamerkurius.com

 

Tiia Palola

Toimistoassistentti, Tampere

Puh. 044 491 0711

tiia.palola@terapiamerkurius.com

Peppi Mikkonen

Toimistoassistentti, Kempele

puh. 044 493 8428

toimisto@terapiamerkurius.com

Tuija Taralainen

Toimistoassistentti, Kempele

 

Savonlinnan seutu

Riikka Brunou TJ

Vastaava puheterapeutti

Puh. 040 165 0145

riikka.brunou@terapiamerkurius.com

Koulutusote

Kielijänne arviot, ajanvaraus puh. 044 732 4349

Heidimaria Väkeväinen

Puheterapeutti

Puh. 045 876 1726

heidimaria.vakevainen
@terapiamerkurius.com

Koulutusote

Tea Majaniemi

Puheterapeutti

Puh. 044 239 0694

tea.majaniemi
@terapiamerkurius.com

Koulutusote

 

Pauliina Salmela

Puheterapeutti

Koulutusote

 

Päivi Herttuainen

Puheterapeutti

puh. 044 491 0810

paivi.herttuainen
@terapiamerkurius.com

Koulutusote

 

 

 

Teemu Ruonakangas

Puheterapeuttiopiskelija

puh. 044 713 8453

teemu.ruonakangas
@terapiamerkurius.com

Päivi Turkki

Vastaava toimintaterapeutti ja SI-toimintaterapeutti

puh. 044 901 6565

paivi.turkki
@terapiamerkurius.com

Koulutusote

 

Sari Naukkarinen

Toimintaterapeutti ja ratsastusterapeutti

puh. 044 242 0053

sari.naukkarinen
@terapiamerkurius.com

Paula Uotinen

Toimintaterapeutti

puh. 041 318 5601

paula.uotinen
@terapiamerkurius.com

Koulutusote

 

Sanna Pesonen

Toimintaterapeutti ja SI-toimintaterapeutti

puh. 044 747 5745

sanna.pesonen@terapiamerkurius.com

Koulutusote

Maiju Kovanen

Kommunikaatio-ohjaaja ja
puhevammaisten tulkki

Puh. 044 976 6640

maiju.kovanen@
terapiamerkurius.com

Tulkkiprofiili

Koulutusote

 

Katri Honkonen

Kommunikaatio-ohjaaja ja
puhevammaisten tulkki

puh. 044 491 9383

katri.honkonen@
terapiamerkurius.com

Tulkkiprofiili

Koulutusote

 

Veera Mutka

kommunikaatio-ohjaaja, puhevammaisten tulkki ja neuropsykiatrinen valmentaja

puh. 044 236 2553

veera.mutka@terapiamerkurius.com

Tulkkiprofiili

Koulutusote

 

Janika Hiltunen

Kommunikaatio-ohjaaja, puhevammaisten tulkki ja neuropsykiatrinen valmentaja

Tulkkiprofiili

Koulutusote

 

Iina Saastamoinen

Kommunikaatio-ohjaaja
ja puhevammaisten tulkki opiskelija

puh. 044 901 6325

iina.saastamoinen@terapiamerkurius.com

 

Joensuun seutu

Krista Vauhkonen

Etäterapia-avustaja

puh. 044 353 6005

krista.vauhkonen
@terapiamerkurius.com

Oulun seutu

Tiia Sipilä

Puheterapeutti

Koulutusote

 

Iida-Liisa Kurunlahti

Puheterapeutti

puh. 044 491 8741

iida-liisa.kurunlahti
@terapiamerkurius.com

Koulutusote

 

Pauliina Panula

Puheterapeutti

puh. 044 408 5446

pauliina.panula@terapiamerkurius.com

Koulutusote

Suvi Parviainen

Puheterapeutti

puh. 044 493 1086

suvi.parviainen@terapiamerkurius.com

Koulutusote

Riitta Nordström

Puheterapeutti

puh. 045 348 8340

riitta.nordstrom
@terapiamerkurius.com

 

Tampereen seutu

Essi Isojärvi

Puheterapeutti

puh. 044 491 0699

essi.isojarvi@terapiamerkurius.com

Koulutusote

Ella Vakkila

Puheterapeutti

puh. 044 493 1085

ella.vakkila@terapiamerkurius.com

Koulutusote

Roosa-Maaria Kurtti

Puheterapeutti

puh. 044 976 3209

roosa-maaria.kurtti
@terapiamerkurius.com

Koulutusote

 

Hilla-Mari Louhikoski

Puheterapeutti

puh. 044 493 8586

hilla-mari.louhikoski
@terapiamerkurius.com

Koulutusote

 

Lahden seutu

Nina Uotinen

Puheterapeutti

puh. 044 510 4500

nina.uotinen@
terapiamerkurius.com

Koulutusote